Powiat Ostrowski: Jeszcze dwie drogi do przebudowy w roku bieżącym

  • 12.10.2017, 09:20
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Jeszcze dwie drogi do przebudowy w roku bieżącym
Trwają procedury przetargowe związane z wyborem wykonawców na dwie kolejne inwestycje drogowe w gminie Nowe Skalmierzyce - przebudowę 310-metrowego odcinka w Kurowie oraz dalszych 370 metrów ulicy Spacerowej w Śliwnikach.
Pierwsze z zadań obejmuje zastąpienie dotychczasowej nawierzchni nową, asfaltową na odcinku od skrzyżowania z droga powiatową Skalmierzyce-Droszew do ostatnich zabudowań. Szerokość jezdni na pierwszych 120 metrach wyniesie 5,5 metra, natomiast na pozostałych o metr mniej. Po prawej stronie drogi na 200 metrach będzie przebiegał ściek. Z kolei ulica Spacerowa w Śliwnikach to kontynuacja prac przeprowadzonych w roku 2016, kiedy to położono 600 metrów chodnika oraz asfalt na długości 930 metrów. Zadania rozpoczną się jeszcze w październiku, a ich zakończenie przewidywane jest na grudzień.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe