Aglomeracja: Pomóż Ani, wylicytuj koszulkę „Lewego”!

  • 21.02.2017, 09:29
  • Ryszard Binczak
Aglomeracja: Pomóż Ani, wylicytuj koszulkę „Lewego”!
Ruszyła kolejna akcja charytatywna na rzecz chorej Ani Mrówczyńskiej. Tym razem na internetową aukcję trafiła istna perełka, zwłaszcza dla fanów futbolu. Oryginalna, meczowa koszulka Bayernu Monachium Roberta Lewandowskiego z jego autografem. Chcecie pomóc w leczeniu małej „Mrówki”? Licytujcie!    
On walczy na boisku, ona ze śmiertelną chorobą. Czy mała Ania wygra swój mecz życia? Wszyscy wierzymy, że tak, podobnie jak Robert Lewandowski, którego oryginalna koszulka kilka dni temu trafiła na internetową licytację. Dla fanów piłkarza to wyjątkowa gratka, a dla 2,5 letniej „Mrówki”, od urodzenia cierpiącej na wyniszczający jej organizm Zespół Leigha, szansa na kolejny dzień życia. W licytacji może wziąć udział każdy, wystarczy wpisać komentarz pod postem na facebooku w grupie Pomoc dla Ani Mrówczyńskiej. - Choroba powoli degeneruje każdy organ jej malutkiego ciała. Zabiera jej siłę i energię na to, aby funkcjonować. Ania nie chodzi, nie mówi. Każdego dnia walczy o dodatkowe minuty swojego życia, o kolejne kroki do przodu, a pomagają jej w tym jedynie drogie suplementy, rehabilitacja i specjalistyczny sprzęt, którego koszty są ogromne – pisze na facebookowym profilu dziewczynki Aneta Mrówczyńska, mama Ani. Koszulka Roberta Lewandowskiego już raz została wystawiona na charytatywną aukcję dla małej „Mrówki”. Adam Karkoszki, który ją wówczas wylicytował, po wpłaceniu pieniędzy stwierdził jednak, że tak atrakcyjna i cenna rzecz może jeszcze raz pomóc dziewczynce. W ten sposób oryginalna koszulka z autografem znakomitego piłkarza ponownie czeka na szczęśliwego nabywcę. Cena wywoławcza wyniosła 1000 zł, ale wciąż rośnie. Aukcja kończy się 7 marca o północy, a zatem .....do dzieła! Ani można też pomagać wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem 28000 Mrówczyńska Anna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia lub na konto fundacja BREAD OF LIFE 40 1090 1346 0000 0001 1420 0591 z dopiskiem: dla Ani Mrówczyńskiej. Karina Zachara Fot. Pomoc dla Ani Mrówczyńskiej
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe