Kalisz: Kaliscy strażacy szkolili się!

  • 10.10.2017, 10:27 (aktualizacja 10.10.2017, 10:34)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Kaliscy strażacy szkolili się! st. kpt. Tomasz Polak
W sobotę 7 października 2017 r. w ramach kursu podstawowego OSP, zorganizowanego przez Komendę Miejską PSP w Kaliszu przeprowadzone zostały ćwiczenia z zakresu ratownictwa technicznego.

W czasie zajęć odbywających się w warunkach poligonowych, ratownicy z jednostek ochotniczych straży pożarnych doskonalili swe umiejętności związane z prowadzeniem działań przy zdarzeniach drogowych,  w tym zabezpieczenie i stabilizację pojazdów oraz techniki wykonywania dostępu do osób poszkodowanych przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Pod czujnym okiem instruktorów z Komendy Miejskiej PSP w Kaliszu, mogli również poznać budowę pojazdów samochodowych oraz zasady działania hydraulicznych urządzeń ratowniczych. st. kpt. Tomasz Polak

Patrycja Pera

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe