Powiat Kaliski: "Podziel się Swoją Historią"

  • 09.10.2017, 09:57 (aktualizacja 10.10.2017, 10:26)
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: "Podziel się Swoją Historią" powiat.kalisz.pl
W holu I piętra Starostwa Powiatowego, prezentowana jest wystawa zdjęć, będących pokłosiem akcji społecznej organizowanej przez Fundację Nasza Historia pt. „Podziel się Swoją historią”.

Na wystawę składa się 15 dużych plansz, zawierających wybrane zdjęcia, powiększone i opisane. Fotografie dokumentują wygląd miasta Kalisza i jego mieszkańców od początku XX wieku do lat 90 XX wieku. Wszystkie prezentowane fotografie pochodzą z rodzinnych albumów fotograficznych i prywatnych kolekcji zdjęć.

Od czerwca do września br. wystawa była eksponowana w Klubie Osiedlowym Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wystawa w gmachu Starostwa będzie dostępna do 10 stycznia 2018 r.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe