Powiat Ostrowski: Przegląd Karaoke w Wysocku Wielkim[WIDEO]

  • 09.10.2017, 09:05 (aktualizacja 10.10.2017, 12:59)
  • Patrycja Pera
Powiat Ostrowski: Przegląd Karaoke w Wysocku Wielkim[WIDEO]
W piątek 6 października , w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim odbył się Przegląd Karaoke. Do wygrania był sprzęt AGD.

Czwartkowe nawałnice poczyniły wiele szkód. Wielu mieszkańców powiatu ostrowskiego obudziło się w piątek bez prądu i tak było również w GOK-u w Wysocku Wielkim. Jednak to nie przeszkodziło organizatorom Przeglądu Karaoke, aby impreza się odbyła. 
To już 6. edycja konkursu, która zorganizowana została przez Środowiskowy Dom Pomocy przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowie. Impreza odbywa się  cyklicznie dla osób niepełnosprawnych z 10 ośrodków. Konkurs integruje, bawi i śmieszy.
- Zapraszamy ośrodki, z którymi współpracujemy na co dzień - mówi Daniel Świgoniak, kierownik  ŚDS w Ostrowie Wielkopolskim -  Są to DPS, WTŻ i inne ośrodki wsparcia, w tym po raz pierwszy zaproszony został Dom Seniora Wigor z Ostrowa. Są to ośrodki, które zapraszają nas również na swoje imprezy integracyjne. Podopieczni z naszego ośrodka i innych bardzo czekają na takie imprezy. Ta w okresie jesiennym wpisała się już na stałe do naszego kalendarza i praktycznie przez cały rok dopytują nas, kiedy się odbędzie.
Wydarzenie organizowane jest również przy pomocy Stowarzyszenia "Chcemy być sobą" z  Wysocka Wielkiego, które zapewniło catering i nagrody dla zwycięzców. Nagrody ufundowane zostały również przez osoby, które dobrowolnie wpłacają pieniądze na konto stowarzyszenia. 
Na imprezę zaproszonych zostało 10 ośrodków. Z każdego z nich przyjechał dyrektor, terapeuci i oczywiście uczestnicy, czyli od 7 - 10 osób, zatem w imprezie wzięło udział  ponad 100 osób.  Ośrodki, które zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymali m.in. sprzęt AGD. Nikt nie wyszedł z pustymi rękoma, ponieważ wszyscy dostali statuetkę w kształcie mikrofonu, która upamiętnia 6. edycję Przeglądu Karaoke, dyplom i mały upominek za uczestnictwo w imprezie. 
- Co roku impreza jest coraz lepsza i coraz więcej osób bierze w niej udział - zauważa kierownik ŚDP. -  Myślę, że na  10. edycję zaprosimy ponad 200 osób.  
 

 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe