Ostrów: Tablice reklamowe w mieście – wypowiedz się w konsultacjach

  • 28.09.2017, 15:30
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Tablice reklamowe w mieście – wypowiedz się w konsultacjach
Do 26 października 2017 roku będą trwały konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń.
W ramach konsultacji zorganizowane zostaną otwarte spotkania z mieszkańcami miasta: - 6 października 2017 r., godz. 17.00, Ratusz, - 20 października 2017 r., godz. 18.00, Ratusz, - 24 października 2017 r., godz. 17.00, Ratusz. - Zachęcam do przekazywania opinii i uwag w ramach trwających konsultacji społecznych oraz aktywnego uczestnictwa w organizowanych spotkaniach - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogą przekazywać swoje opinie i uwagi za pośrednictwem opracowanego formularza konsultacyjnego. Wypełnione formularze konsultacyjne można przekazać: - drogą elektroniczną poprzez wypełnienie interaktywnego formularza dostępnego na stronie internetowej http://www.umostrow.pl w zakładce: „Konsultacje społeczne”; - drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected], wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne”; - faksem na nr (62) 591-82-06; - drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim, al. Powstańców Wielkopolskich 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski (istotna jest data wpływu); - bezpośrednio w Urzędzie Miejskim al. Powstańców Wielkopolskich 18, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, pokój 321; - w trakcie spotkań konsultacyjnych w ostrowskim Ratuszu.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe