Kalisz: Obierz KURS NA ŚRÓDMIEŚCIE

  • 27.09.2017, 09:31
  • Patrycja Pera
Kalisz: Obierz KURS NA ŚRÓDMIEŚCIE UM Kalisz
Już w ten piątek 29 (w godzinach 16.00-23.00) i sobotę 30 września (w godzinach 12.00 - 22.00) obierz Kurs na Śródmieście i poznaj lokalnych przedsiębiorców działających w centrum miasta.

Kurs na Śródmieście to wydarzenie współorganizowane przez przedsiębiorców ze Śródmieścia. Jego celem jest promowanie tej części miasta, jako miejsca gdzie można miło spędzić czas, zrobić zakupy, skorzystać z urozmaiconego i bogatego menu lokalnej gastronomii oraz innych usług, a także poznać ludzi, którzy są związani zawodowo z tym miejscem.

W ramach wydarzenia przedsiębiorcy zaplanowali wiele atrakcji dla wszystkich, którzy odwiedzą Śródmieście. W programie m.in. pokaz mody, warsztaty kulinarne i kawowe, prezentacje browarów i winnic. Salony optyczne przeprowadzą bezpłatne badanie wzroku, a sklepy z kosmetykami będą wykonywać bezpłatnie drobne zabiegi kosmetyczne. Odbędą się też turnieje gier planszowych, książkoczytanie oraz wydarzenia muzyczne. Przedsiębiorcy na czas trwania wydarzenia zaproponowali także korzystne rabaty.

Miasto Kalisz w ramach Kursu na Śródmieście zaplanowało szereg wydarzeń towarzyszących, m.in.: pokazy filmów dokumentalnych, wystawy i spacer z przewodnikiem, który opowie historie dawnych przedsiębiorców działających w Śródmieściu, mini koncerty na ulicach i podwórkach, animacje dla dzieci. Ulicami Śródmieścia będzie przechadzał się kataryniarz i umilał czas dźwiękami tak popularnej kiedyś, a zapomnianej już dzisiaj w miastach katarynki. Fragmenty ulic Śródmiejskiej i Zamkowej zostaną na czas wydarzenia ozdobione specjalnie na ten cel przygotowanymi lampionami. Ponadto w sobotę zostanie zorganizowana gra miejska, na uczestników której będą czekały nagrody i upominki ufundowane przez przedsiębiorców i Miasto Kalisz. Zapraszamy już w najbliższy piątek i sobotę.

Zobacz interaktywną mapę!

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe