Ostrów: Zatrzymany za narkotyki i dopalacze

  • 26.09.2017, 09:37 (aktualizacja 27.09.2017, 09:25)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zatrzymany za narkotyki i dopalacze
Policjanci Wydziału Kryminalnego z ostrowskiej komendy w związku z przestępczością narkotykową zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Kryminalni przejęli ponad 30 opakowań z dopalaczami i kilkadziesiąt gramów marihuany.

Kryminalni ostrowskiej komendy, w ubiegłym tygodniu weszli do jednego z mieszkań, które zajmował 25-latek. Z zebranych informacji wynikało, że może trudnić się on sprzedażą środków zastępczych tzw. dopalaczy. Policjanci podczas przeszukania mieszkaniu znaleźli susz roślinny, który okazał się marihuaną i ponad 30 opakowań produktów o różnych nazwach. Ujawnione środki zostały zabezpieczone i przekazane do badań laboratoryjnych. Mundurowi zabezpieczyli również pieniądze i telefon komórkowy, co będzie stanowiło zabezpieczenie majątkowe na poczet przyszłych kar. Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Śledczy czekają teraz na wyniki badań laboratoryjnych. Jeśli przeprowadzone przez biegłego badania zabezpieczonych substancji wykażą, że są to środki niebezpieczne dla życia i zdrowia, wówczas mężczyzna może trafić do więzienia nawet na kilka lat. Za uprawę i wytworzenie ponad 30 gramów marihuany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe