Kalisz: 120 harcerzy i zuchów rozpoczęło nowy rok!

  • 26.09.2017, 08:59
  • Patrycja Pera
Kalisz: 120 harcerzy i zuchów rozpoczęło nowy rok! Konrad Zykowicz
W niedzielę 24 września, na Przystani Kalisz oraz przy plaży miejskiej odbył się Harcerski Start Hufca ZHP Kalisz. W tym samym czasie odbywały się regaty II Kaliskiej Ligi Żeglarskiej, W zbiórce uczestniczyło 120 harcerzy i zuchów.

Harcerski Start to spotkanie zuchów, harcerzy i instruktorów kaliskiego hufca, rozpoczynające rok harcerski 2017/2018. Na przystani na druhów czekali członkowie Bractwa Rycerskiego Ziemi Kaliskiej oraz animatorka.
Bawiliśmy się świetnie - mówi phm. Konrad Zykowicz. - W między czasie mogliśmy zjeść pyszną grochówkę. Po wspólnym obiedzie nastąpił czas na taniec! Zatańczyliśmy naszą ulubioną belgijkę oraz rednex ‘a. Następnie byliśmy zaproszeni na apel II Kaliskiej Ligi Żeglarskiej. Kilku harcerzy dostało wyróżnionych!

Po zakończonym apelu zastąpiło oficjalne rozpoczęcie ogniska. Harcerski Start zorganizowała Komenda Hufca ZHP Kalisz oraz Harcerski Klub Żeglarski „Odkrywca”, przy współfinansowaniu ze środków miasta Kalisza.Konrad Zykowicz

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe