Kalisz: Powstał kolejny plac zabaw i siłownia

  • 19.09.2017, 08:57
  • Patrycja Pera
Kalisz: Powstał kolejny plac zabaw i siłownia Biuro Budżetu i Inicjatywy Lokalnej
Miasto zrealizowało kolejne zadanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. W rejonie ulic Dobrzeckiej, Mickiewicza i Granicznej powstały plac zabaw i siłownia zewnętrzna.

"Adaptacja części terenu w rejonie ulic Dobrzeckiej, Mickiewicza, Granicznej na plac zabaw" to nazwa projektu wykonanego przez firmę Magic Garden Daniel Gacek z Pakości, za kwotę 138.990,00 zł brutto.
Na palcu zainstalowane zostały: huśtawki - wagowa i dwie wahadłowe podwójne, karuzela, zestaw zabawowy wielofunkcyjny, piaskownica, trzy bujaki sprężynowe. Można korzystać także z trzech urządzeń siłowni zewnętrznej. Zamontowany został również stolik do gry w szachy.
Zadanie obejmuje także montaż elementów malej architektury - koszy na śmieci i ławek oraz budowę ścieżki żwirowej i wykonanie ogrodzenia terenu.

Patrycja Pera

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe