Kalisz: Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń!

  • 18.09.2017, 15:29 (aktualizacja 19.09.2017, 11:28)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Rozpoznajesz tę kobietę? Zadzwoń! KMP Kalisz
Kaliscy policjanci ustalają tożsamość kobiety, która najprawdopodobniej jest związana ze sprawą kradzieży oprawek okularowych. Jej wizerunek zarejestrował sklepowy monitoring. Osoby, które rozpoznają kobietę prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego prowadzą czynności w sprawie kradzieży oprawek okularowych o wartości blisko tysiąca złotych. Do przestępstwa doszło 7 września br. w salonie optycznym przy ulicy Widok.

Funkcjonariusze zajmujący się sprawą zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowany został moment kradzieży oraz wizerunek sprawcy. W chwili obecnej stróże prawa ustalają tożsamość osoby utrwalonej na nagraniu. Pomocne przy tym mogą okazać się informacje od osób, które rozpoznają kobietę z nagrania. Wszystkich, którzy znają tożsamość osoby, której wizerunek publikujemy poniżej, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie sierż. sztab. Adrianem Zelent pod numerem telefonu 62 76-55-265. Informacje można również przekazywać całodobowo Oficerowi Dyżurnemu KMP w Kaliszu pod numerem telefonu 62 76-55-240.

Patrycja Pera

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe