Aglomeracja: Senatorski konkurs

  • 15.09.2017, 14:47
  • Ryszard Binczak
Aglomeracja: Senatorski konkurs
Senacki Zespół ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Świecie Wirtualnym, któremu przewodniczy Senator RP Łukasz Mikołajczyk, organizuje konkurs zatytułowany „Hejter, hacker, e-obywatel”.
Zadaniem uczestnika konkursu jest napisanie pracy pisemnej, mającej cechy gatunkowe eseju, której treść odpowiada tematowi. Komisja konkursowa wyłoni 20 laureatów konkursu. Nagrodą dla wszystkich laureatów jest udział w Międzynarodowej Konferencji w Formacie Weimarskim oraz zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie atrakcyjnych nagród rzeczowych autorom trzech najlepszych prac odbędzie się w Senacie 4 grudnia 2017 roku. Regulamin dostępny jest na stronie Senatu (www.senat.gov.pl) oraz na stronie Senatora Łukasza Mikołajczyka (www.mikolajczyk.senat.pl) - To bardzo ważny konkurs w dobie społeczeństwa cyberprzestrzeni. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o zjawiskach w cyberprzestrzeni, bezpieczeństwie w sieci i roli obywatela w budowaniu e-demokracji. Konkurs będzie również sprzyjał podnoszeniu świadomości obywatelskiej wśród młodego pokolenia Polaków. Zachęcam do udziału w konkursie - podkreśla Senator Łukasz Mikołajczyk. Konkurs objęty jest patronatem Marszałka Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe