Powiat Ostrowski: Remonty świetlic na ukończeniu

  • 14.09.2017, 11:22
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Remonty świetlic na ukończeniu
W trakcie realizacji są rozpoczęte w lipcu br. dwa zadania - termomodernizacja świetlicy w Biskupicach oraz remont sali wiejskiej w Śmiłowie.
Obydwa przedsięwzięcia to kontynuacje podjętych prac w roku 2016. Świetlica w Biskupicach przeszła wtedy kompleksowy remont wnętrza - sale, kuchnie, korytarze, klatka schodowa oraz chłodnia zostały odświeżone, zakupiono nowe wyposażenie, przerobiono instalację centralnego ogrzewania oraz zamontowano klimatyzację. Natomiast tegoroczne roboty skupiły się na odświeżeniu wyglądu zewnętrznego budynku: ociepleniu ścian, termoizolacji stropodachu, położeniu nowego tynku, remoncie balkonów oraz montażu nowych drzwi. W sali w Śmiłowie w roku ubiegłym wymieniono pokrycie dachowe, natomiast prace bieżące to remont jej wnętrza - odmalowanie ścian, położenie nowych posadzek oraz instalacji elektrycznej, montaż chłodni oraz doposażenie kuchni. Obie inwestycje są finansowane z budżetu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Pierwsza wyniesie około 200 tysięcy złotych, druga natomiast o ponad 60 tysięcy więcej.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe