Kalisz: Dni bez samochodu - skorzystaj z bezpłatnego przejazdu KLA

  • 12.09.2017, 15:14
  • Patrycja Pera
Kalisz: Dni bez samochodu - skorzystaj z bezpłatnego przejazdu KLA kla.com.pl
22 września przypada Europejski Dzień Bez Samochodu. To doskonała okazja, by przypomnieć, że spaliny i hałas wytwarzane przez samochody przyczyniają się do obniżenia jakości życia i powstawania wielu chorób. Do akcji, w dniach 18 - 22 września, przyłącza się również Kalisz.

Nadarza się doskonała okazja, aby kierowcy spróbowali zmienić swoje przyzwyczajenia i z samochodu przesiedli się do komunikacji miejskiej. Zachęcamy zatem kierowców aby wybierając się do pracy, uczelni, szkoły skorzystali z innych środków transportu niż samochód osobowy.

Każdy, kto w dniach 18 - 22 września, będzie posiadała przy sobie ważny dowód rejestracyjny samochodu, uprawniony będzie do bezpłatnego przejazdu autobusami komunikacji miejskiej w granicach miasta Kalisza.

Głównym celem akcji jest zachęcenie wszystkich kierowców samochodów osobowych do korzystania z alternatywnego środka transportu jakim jest komunikacja miejska.

Wszelkie informacje dotyczące organizacji akcji „18-22 września dniami bez samochodu” można uzyskać w Punkcie Obsługi Klienta KLA przy ul. Dworcowej 1, pod numerami telefonów: 62 768 00 91 (92) lub na stronie internetowej www.kla.com.pl.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe