Ostrów: Zatrzymany za kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego

  • 07.09.2017, 16:35
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zatrzymany za kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego
Kara do 15 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mężczyźnie. Jak wynika z zebranego przez policjantów materiału, mężczyzna na terenie powiatu ostrowskiego, poprzez wyłamanie okna, dostał się do wnętrza mieszkania. Jego łupem padła złota biżuteria i pieniądze.
We wtorek, 5 września policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego. Z ustaleń policjantów, wynikało że sprawca poprzez wyłamanie okna, dostał się do wnętrza domu. Jego łupem padły pieniądze i złota biżuteria. Wstępnie pokrzywdzona wyceniła straty na 8 tysięcy złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przesłuchali również świadków. Policjanci cały czas gromadzili materiał dowodowy, który przyczynił się do ustalenia i zatrzymania już następnego dnia sprawcy tego przestępstwa. 24-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa. Wkrótce odpowie przed sądem. Mężczyzna już wcześniej był karany za podobne czyny. Teraz 24-latek odpowie w warunkach recydywy, za co grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. KPP Ostrów
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe