Kalisz: Polna w przebudowie!

  • 05.09.2017, 08:17
  • Patrycja Pera
Kalisz: Polna w przebudowie! google maps
Od 5 września, rozpoczynają się prace związane z przebudową ul. Polnej. Na odcinku od ul Szlak Bursztynowy do ul. Budowlanych. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

W trakcie realizacji robót wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na ul. Polnej z kierunkiem jazdy od ul. Szlak Bursztynowy do ul. Budowlanych. Roboty prowadzone będą połówkowo w dwóch etapach: najpierw lewa strona ul. Polnej, a następnie prawa – przy utrzymaniu ruchu kołowego.
W związku z powyższym wyznaczone zostaną objazdy:
- dla jadących ul. Częstochowską trasą: ul. Częstochowska – Rondo Ptolemeusza – Szlak Bursztynowy,
- dla jadących od strony ul. Budowlanych i os. Zagorzynek trasą: ul. Świętokrzyska – ul. Torowa – ul. Kresowa – ul. Szlak Bursztynowy.
Termin realizacji inwestycji to koniec listopada br. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu prosi o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego i przeprasza za powstałe utrudnienia.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe