Ostrów: Umowa w sprawie K1 podpisana

  • 01.09.2017, 11:06
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Umowa w sprawie K1 podpisana
Prezes spółki Centrum Rozwoju Komunalnego Marek Kolasiński podpisał w minionym tygodniu umowę przedwstępną na zakup hali przy ul. Kusocińskiego 1 od jej właściciela, spółki BM Slam Ostrów.
Przypomnijmy. 26 czerwca 2017 roku ostrowscy radni przyjęli uchwałę w sprawie zakupu hali przy ul. Kusocińskiego oraz jej rozbudowę, by spełniała wszelkie wymogi związane z organizacją spotkań m.in. w ekstraklasie koszykówki oraz piłki ręcznej. Nim doszło do podpisania przedwstępnej umowy ze spółką BM Slam, właściciele hali spotkali się z prezesem Klubu Sportowego Stal Krystianą Drozd. Ten ostrowski klub ma bowiem prawo, do korzystania z hali przy u. Kusocińskiego. By remont mógł ruszyć muszą zostać uregulowane wszelkie sprawy związane z halą, m.in. roszczenia finansowe KS Stal. Prezes BM Slam Paweł Matuszewski na dniach przedstawi prezes Krystianie Drozd ofertę warunków rozwiązania umowy użytkowania hali. Prezes CRK Marek Kolasiński potwierdza, że podpisana została umowa przedwstępna, ale nie wypowiada się, kiedy mogą ruszyć prace. - Wszelkie formalności nie zostały jeszcze zapięte na ostatni guzik - mówi. Ostrowscy kibice basketu liczą, że prace ruszą już wkrótce, a łagodna zima pozwoli, by modernizacja prowadzona była bez przerw. Kto wie, może uda się już kolejny sezon 2018/2019 rozpocząć w zmodernizowanej hali K1.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe