Kalisz: Chciał się najeść za darmo! Groził widelcem!

  • 01.09.2017, 08:54
  • Patrycja Pera
Kalisz: Chciał się najeść za darmo! Groził widelcem! KMP Kalisz
Ponad półtora promila alkoholu miał mężczyzna, który uszkodził szybę w drzwiach wejściowych do jednego z lokali gastronomicznych. 43-latek został zatrzymany przez policjantów Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z kaliskiej komendy. Po wytrzeźwieniu usłyszał dwa zarzuty.

26 sierpnia br., w godzinach popołudniowych pracownicy jednego z lokali gastronomicznych na terenie Kalisza, zgłosili interwencje. Z ich relacji wynikało, że do baru wszedł nietrzeźwy mężczyzna, który chwycił leżący na blacie widelec i zaczął grozić jednej z pracownic baru. Agresywny „klient” próbował nakłonić kobietę do bezpłatnego wydania posiłku. Kiedy pracownica stanowczo odmówiła, informując jednocześnie, że wzywa na miejsce Policję, mężczyzna wpadł w szał. Rozwścieczony nieudaną próbą wyłudzenia posiłku kilkukrotnie, celowo trzasnął drzwiami. Siła uderzenia była na tyle duża, że zamontowana w drzwiach szyba całkowicie popękała. Pokrzywdzony wycenił straty na kwotę tysiąca złotych i złożył wniosek o ściganie sprawcy uszkodzenia mienia.

Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w chwili zdarzenia miał blisko półtora promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych kaliskiej komendy, 43-latek usłyszał zarzuty. Odpowie za kierowanie gróźb karalnych oraz uszkodzenie mienia. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności. KMP Kalisz

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe