Ostrów: Zarzuty za kradzież z włamaniem i paserstwo

  • 31.08.2017, 14:38
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zarzuty za kradzież z włamaniem i paserstwo
Policjanci Komisariatu Policji w Odolanowie ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z kradzieżą z włamaniem i paserstwem. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Zatrzymanym grozi kara 10 i 5 lat pozbawienia wolności.
W połowie sierpnia odolanowscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego. Z mieszkania skradziono laptopa. Pokrzywdzony wycenił straty na kwotę 1700 złotych. Z zebranych przez policjantów informacji wynikało, że w sprawę kradzieży z włamaniem może być zamieszanych dwóch mężczyzn. Przypuszczenia mundurowych okazały się słuszne. Już kilka godzin po złożeniu zawiadomienia, policjanci zatrzymali pierwszego z podejrzanych w tej sprawie. Mężczyzna przyznał się, że włamał się do mieszkania i skradł laptopa. Funkcjonariusze szybko dotarli do kolejnego mężczyzny, który był w posiadaniu skradzionego mienia. Policjanci ustalili, że skradziony laptop został sprzedany na terenie województwa dolnośląskiego. Mundurowi w wyniku dalszej pracy odzyskali mienie. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 20-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, natomiast 35-latkowi, który pomógł sprzedać laptopa, zarzut paserstwa. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem. KPP Ostrów
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe