Ostrów: Uwaga – oszuści oferują mieszkania OTBS

  • 29.08.2017, 11:42
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Uwaga – oszuści oferują mieszkania OTBS
Do biura Ostrowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego zgłosiły się dwie osoby, które twierdziły, iż proponowano im na bardzo atrakcyjnych warunkach wynajem mieszkania należącego do TBS w Ostrowie. Prezes Paweł Woźniak stanowczo podkreśla, że spółka nie pobiera od nikogo żadnych przedpłat gotówkowych.
Trzeba wiedzieć, że wszelkie sprawy związane z uzyskaniem prawa do najmu lokalu mieszkalnego w zasobach Ostrowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego należy załatwiać osobiście w siedzibie spółki. Wszystkie wpłaty dokonywane są po zawarciu umowy na warunkach wskazanych w umowie. - Nigdy nie pobieramy żadnych przedpłat gotówkowych - zapewnia Paweł Woźniak. - Poza tym, wszelkie sprawy związane z wynajmem załatwiamy tylko w biurze i nie korzystamy z usług żadnych pośredników. Biuro OTBS mieści się przy ul. Konopnickiej 58. Tel. (62) 735-85-56, fax: (62) 735-85-57, [email protected] - Przestrzegamy ostrowian, by nie zawierali żadnych umów na wynajem mieszkań w OTBS u osób, które proponują podpisanie takich umów poza biurem spółki - dodaje prezes OTBS.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe