Ostrów: 61-latek skradł rower

  • 23.08.2017, 13:38
  • Ryszard Binczak
Ostrów: 61-latek skradł rower
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w minionym tygodniu w Ostrowie skradł rower. Odzyskany rower wrócił do właściciela.
Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży roweru, do której doszło na ul. Śmigielskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Właścicielka wyceniła straty na 550 złotych. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ustalili, kto mógł dokonać kradzieży, a w toku dalszych czynności odnaleźli skradziony jednoślad. Okradziona rozpoznała swoją własność, rower wrócił zatem do prawowitej właścicielki. Nazajutrz, podejrzewany o kradzież, 61-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, znany już policjantom, został zatrzymany. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że skradł rower. Mężczyzna był nietrzeźwy, więc trafił do policyjnej izby zatrzymań. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Za przestępstwo to grozi kara więzienia nawet do 5 lat.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe