Kalisz: Narkotesty i telewizor dla policji

  • 23.08.2017, 13:15
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Narkotesty i telewizor dla policji
Miasto Kalisz wspiera Komendę Miejską Policji. Wiceprezydent Karolina Pawliczak przekazała na ręce komendanta Dariusza Bieńka telewizor oraz 390 narkotestów o łącznej wartości 4870 zł.
Środki, za które zakupiono sprzęt oraz testy, pochodzą z opłat za wydanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Telewizor będzie wykorzystywany przez Wydział Prewencji podczas akcji profilaktycznych, debat i festynów do prezentacji spotów oraz materiałów edukacyjnych. Testy do wykrywania narkotyków w organizmie będą wykorzystywane w działaniach ukierunkowanych na ludzi młodych. Badanie narkotestem trwa ok. 4-5 minut i pozwala na określenie rodzaju zażytej substancji. KC Fot. Katarzyna Ciupek
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe