Ostrów: Policjanci zapobiegli tragedii. Mężczyzna chciał skocxzyć z wiaduku

  • 23.08.2017, 01:15
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Policjanci zapobiegli tragedii. Mężczyzna chciał skocxzyć z wiaduku
Ostrowscy policjanci zapobiegli nieszczęściu, ściągając na ziemię mężczyznę, który wszedł na przęsło wiaduktu odolanowskiego.

W poniedziałek, 21 sierpnia, około godziny 17.45 dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał telefoniczną informację o mężczyźnie, który wszedł na przęsło wiaduktu odolanowskiego. Na miejsce natychmiast udał się patrol policji, pogotowie ratunkowe oraz załoga Straży Pożarnej z podnośnikiem i skokochronem. Na czas zdarzenia zamknięto ruch na tym odcinku ulicy Odolanowskiej. Policjanci próbowali nawiązać kontakt z mężczyzną, jednak okazało się to trudne, mężczyzna bowiem rozmawiał przez telefon komórkowy. Rozmowę prowadził z dyżurnym policji, który starał się nakłonić go do zejścia z wiadukt. W tym czasie policjant wraz ze strażakiem wjechali na wysokość miejsca, gdzie znajdował się mężczyzna. Funkcjonariusz wykorzystał jego zaangażowanie w rozmowę telefoniczną, chwycił go, a następnie wspólnie ze strażakiem wciągnął do kosza podnośnika. Następnie wszyscy bezpiecznie zjechali na dół. Szybka i skuteczna interwencja spowodowała, że podczas zdarzenia nikomu nic się nie stało. Mężczyźnie zapewniono opiekę lekarską.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe