Ostrów: Chcą odwołać Lisieckiego!

  • 21.08.2017, 12:17
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Chcą odwołać Lisieckiego!
Czy na najbliższej sesji, która może odbyć się już w najbliższy piątek, 25 sierpnia, odwołany zostanie tylko przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Lisiecki czy całe prezydium Rady Miejskiej Ostrowa?
Nie można wykluczyć takiej ewentualności, gdyż w ubiegłym tygodniu do biura Rady Miejskiej Ostrowa wpłynął wniosek o odwołanie przewodniczącego Jarosława Lisieckiego. Pod pismem podpisało się 12 radnych - wszyscy z Klubu Platformy Obywatelskiej oraz Wojciech Matuszczak, Alojzy Motylewski i Marian Herwich. Co ciekawe, Jarosław Lisiecki został przewodniczącym Rady z rekomendacji radnych PO. Podobno nowym przewodniczącym Rady ma zostać Marian Herwich, a jego zastępcami zostaną: Wojciech Matuszczak i Alojzy Motylewski. Ten ostatni jeszcze nie tak dawno był w Klubie Radnych ,,Przyjazny Ostrów'', który wspierał działania prezydent Beaty Klimek. Zgrzyty rozpoczęły się wówczas, gdy rada nie zaakceptowała pomysł radnego Alojzego Motylewskiego dotyczącego budowy nowej hali sportowej. Jeśli dojdzie do odwołania prezydium rady, to można także spodziewać się przetasowań na stanowiskach przewodniczących poszczególnych komisji Rady Miejskiej. ANKA
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
J.
J. 22.08.2017, 09:23
No cóż zbyt często ludzie-politycy zapominają, że żadne stanowiska czy funcje nie są nam dane na zawsze. Wielu się już o tym przekonało.

Pozostałe