Powiat Ostrowski: Grali o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Raszków

  • 19.08.2017, 15:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Grali o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Raszków
Zakończył się kolejny Międzyzakładowy Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Raszków zorganizowany przez LKS ,,Raszkowiankę" Raszków.
W tym roku w turnieju uczestniczyło 10 zespołów: Sójka Głogowa, Wojbud I, Wojbud II, Wojbud III, Lewiatan, Meble Matim I, Meble Matim II, Pasaż Strzelecki, ZPHU Uciechowski i Cegła Dachy. Piękna pogoda i emocje piłkarskie zgromadziły spore grono kibiców. Burmistrz Jacek Bartczak życzył zawodnikom sportowej walki i oczywiście wielu bramek. Najlepszym zespołem okazał się Lewiatan, który w finale pokonał Meble Matim 1:0 po bramce Patryka Adamskiego. W meczu o trzecie miejsce Pasaż Strzelecki pokonał po rzutach karnych Wojbud i stanął na najniższym stopniu podium. Zwycięzcom i uczestnikom turnieju puchary i pamiątkowe statuetki ufundowane przez Gminę i Miasto Raszków wręczyli organizatorzy zawodów.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe