Powiat Kaliski: Wakacyjny obóz piłkarski

  • 19.08.2017, 14:44
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Wakacyjny obóz piłkarski
Młodzież z KS Opatówek wzięła udział w obozie piłkarskim połączonym z letnim wypoczynkiem. W zgrupowaniu w Piwnicznej Zdrój wzięło udział 25 młodych piłkarzy. W ekipie sportowców znaleźli się między innymi nowi zawodnicy.
W trakcie obozu nie było czasu na nudę ponieważ przewidziano mnóstwo atrakcji. Już pierwszy dzień przyniósł dużo pozytywnych wrażeń. Mianowicie, do dyspozycji KS Opatówek został oddany cały ośrodek wypoczynkowy wraz z licznymi udogodnieniami i atrakcjami dla młodzieży. Do dyspozycji gracze mieli dwa boiska sportowe, basen oraz siłownię. Młodzi piłkarze chętnie korzystali z tych udogodnień oraz górskiego klimatu, który służył każdemu. Codzienne wędrówki po górach nie tylko skonsolidowały drużynę, ale także pozwoliły na odkrycie słabości poszczególnych piłkarzy. Wyjazd do Krynicy Zdrój dostarczył wiele radości. Młodzi sportowcy mieli okazję, po wjeździe na Górę Parkową, brać udział w zjazdach na rajskich ślizgawkach oraz zjeżdżali pontonowej. Na pożegnanie z Krynicą wszyscy udali się na tor saneczkowy, który dostarczył wielu emocji i frajdy nie tylko najmłodszym.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe