Ostrów: Narkotykowe zatrzymania

  • 17.08.2017, 01:00
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Narkotykowe zatrzymania
Ostrowscy policjanci zatrzymali osoby, które wbrew prawu posiadały środki odurzające. Jeden z mężczyzn usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyku. Wszystkim za popełnione przestępstwo grozi odpowiedzialność karna.

W ubiegły piatek ostrowscy kryminalni wspólnie z policjantami Wydziału Prewencji zatrzymali mężczyznę, u którego w miejscu zamieszkania ujawniono narkotyki. 32-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał w mieszkaniu foliowy worek z zielonym suszem. Policjanci zabezpieczyli podejrzaną substancję, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podczas badania tester wskazał, że zielony susz to marihuana., której łącznie zabezpieczono 57 gramów. 32-latek usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania znacznej ilości narkotyków. W poniedziałek policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli osobowa hondę. W trakcie podejmowanych czynności ujawniono, że kierujący ma przy sobie woreczek z zielonym suszem, który po badaniu zidentyfikowano, jako marihuanę. 21-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Wczoraj policjanci Wydziału Prewencji podczas interwencji podejmowanej na terenie stacji benzynowej wobec grupy mężczyzn ujawniono przy jednym z nich zielony susz, który również został zidentyfikowany przez policyjny tester, jako marihuana. 21-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Wszyscy zatrzymani będą musieli odpowiedzieć za popełnione przestępstwo. Przypominamy, że posiadanie jakiejkolwiek ilości narkotyków jest zabronione. KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe