Kalisz: Razem przeczytamy "Wesele"

  • 10.08.2017, 10:26
  • Patrycja Pera
Kalisz: Razem przeczytamy "Wesele" Anna Błaszczyk
W sobotę, 2 września odbędzie się szósta edycja ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. Do wspólnej lektury "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego zaprasza m.in. Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza.

W tym roku, w Sali Recepcyjnej kaliskiego Ratusza, będziemy czytać "Wesele" Wyspiańskiego - mówi prezydent Grzegorz Sapiński. - Po raz kolejny zapraszam do wspólnej lektury wszystkich kaliszan

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka po raz kolejny organizuje "wielkie czytanie"

Przygotujemy fragmenty do czytania z podziałem na role i zadbamy o wyjątkową scenerię - mówi Adam Borowiak, dyrektor kaliskiej książnicy.

Wszyscy, którzy chcą włączyć się w tegoroczne Narodowe Czytanie proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 62 757 34 30 lub zgłoszenie przesłane drogą elektroniczną: [email protected] do 28 sierpnia 2017 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szósta edycja akcji rozpocznie się o godzinie 12.00.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent RP z Małżonką. Tomasz Staszczyk 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe