Kalisz: Park rodzinny w Szczypiornie otwarty

  • 07.08.2017, 10:33
  • Patrycja Pera
Kalisz: Park rodzinny w Szczypiornie otwarty WRI UM w Kaliszu
Mieszkańcy Szczypiorna mogą korzystać z rodzinnego parku rekreacyjno-wypoczynkowego. Wczoraj odbył się odbiór inwestycji zrealizowanej w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Park rekreacyjno-wypoczynkowy powstał przy ulicy Potulnej na osiedlu Szczypiorno. Młodsi mieszkańcy dzielnicy mają do dyspozycji plac zabaw, natomiast starsi urządzenia do rekreacji ruchowej. Inwestycja objęła także montaż elementów małej architektury, ogrodzenia z bramą i furtką oraz nasadzenia zieleni. - Kaliszanie coraz częściej preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu - mówi prezydent Grzegorz Sapiński. - Dlatego z przyjemnością i satysfakcją oddajemy do użytku kolejny plac, z którego będą mogli korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Zadanie pn. "Budowa rodzinnego parku rekreacyjno-wypoczynkowego Szczypiorno" zostało zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Całkowity koszt inwestycji to blisko 103 tysiące złotych. TS

Patrycja Pera

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe