Kalisz: Zmiany kadrowe w komendzie

  • 07.08.2017, 09:59 (aktualizacja 07.08.2017, 10:06)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Zmiany kadrowe w komendzie KM PSP w Kaliszu, KW PSP w Poznaniu
W piątek 4 sierpnia, w świetlicy KM PSP w Kaliszu odbył się uroczysty apel, podczas którego doszło do zmian służbowych JRG i funkcjonariuszy KM PSP w Kaliszu.

Ze sztandarem jednostki pożegnał się przechodzący do służby w KP PSP w Turku kpt. Piotr Pietrucha, dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 w Kaliszu. Decyzją Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego kpt. Piotr Pietrucha z dniem 1 sierpnia pełni obowiązki z-cy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Turku.
Jednocześnie Komendant Miejski PSP w Kaliszu st. kpt. Sławomir Kotoński powierzył pełnienie obowiązków naczelnika wydziału ds. operacyjno – szkoleniowych st. kpt. Tomaszowi Polakowi, który decyzją Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego został skierowany do dalszego pełnienia służby w Kaliszu z KW PSP w Poznaniu.
Z dniem 4 sierpnia 2017 r. Wielkopolski Komendant Wojewódzki powołał na stanowisko Z-cy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu bryg. Dariusza Bylińskiego, który otrzymał akt powołania w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu. st. kpt. Radosław Marek

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe