Powiat Ostrowski: Ulica Szumiących Wierzb w Skalmierzycach wyremontowana

  • 06.08.2017, 13:10
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Ulica Szumiących Wierzb w Skalmierzycach wyremontowana
Zakończyła się trwająca od czerwca inwestycja związana z położeniem nowej nawierzchni na ulicy Szumiących Wierzb w Skalmierzycach.
Dzięki temu poprawią się warunki dojazdu do prywatnych posesji oraz zaplecza przedsiębiorstwa Com40. Wyremontowany odcinek ma długość 584 metrów. Szerokość jezdni waha się od czterech do sześciu metrów. Obustronne, półmetrowe pobocza zostały wykonane z kruszywa łamanego. Przedsięwzięcie idealnie zgrało się w czasie ze zbliżającym się wydarzeniem w gminie, bowiem nowy asfalt przysłuży się większej płynności ruchu podczas Dożynek Diecezjalno-Gminnych, które odbędą się już 3 września przy Sanktuarium Maryjnym w Skalmierzycach. Zadanie zostało w całości sfinansowane z budżetu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce i wyniosło blisko 450 tysięcy zł.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe