Kajakarstwo: Marta Walczykiewicz świętuje - 20 lat minęło!

  • 04.08.2017, 08:55
  • Patrycja Pera
Kajakarstwo: Marta Walczykiewicz świętuje - 20 lat minęło! Tomasz Staszczyk
20 lat kariery sportowej Marty Walczykiewicz podsumowuje okolicznościowa wystawa, którą od dziś można oglądać na Głównym Rynku. Ekspozycję otworzyła osobiście srebrna medalistka z Rio de Janeiro.

Wystawa, na którą składa się 14 tablic przypomina poszczególne etapy w karierze mistrzyni. Ekspozycję otworzyła osobiście Marta, której towarzyszył Grzegorz Sapiński.
To świetna okazja, by przypomnieć wszystkie dotychczasowe sukcesy Marty - mówi prezydent Kalisza. - Życzymy jej mnóstwo zdrowia, wielu przyjaciół i oczywiście kolejnych medali.

Zgromadzonych na Głównym Rynku Marta zapewniała o kolejnych startach.
Chodzą plotki o mojej emeryturze - mówiła dziś kaliska mistrzyni. - Oficjalnie je dementuję. Chcę zdobyć w Tokio kolejny medal dla Kalisza. Za dzisiejszą niespodziankę i życzenia dziękuję wszystkim, przyjaciołom, znajomym i kibicom.

Miłośnicy talentu Marty chętnie fotografowali się z kajakarką i korzystali z możliwości zdobycia autografu. Przygotowana wystawa to także nietypowy prezent - 1 sierpnia mistrzyni obchodziła urodziny. Ekspozycję można oglądać do końca sierpnia.TS

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe