Kalisz: Nowe mundury dla kaliskiej Straży Miejskiej

  • 02.08.2017, 09:18 (aktualizacja 02.08.2017, 09:23)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Nowe mundury dla kaliskiej Straży Miejskiej Straż Miejska Kalisza
Patrol rowerowy Straży Miejskiej Kalisza otrzymał od Miasta nowe, specjalistyczne umundurowanie.

Mundury, na ręce Marcina Stefankiewicza, naczelnika Wydziału Prewencji Straży Miejskiej Kalisza przekazała wiceprezydent Karolina Pawliczak. W spotkaniu uczestniczyli również: Janusz Sibiński, zastępca naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego w Kaliszu oraz Mariusz Konieczny, kierownik referatu Straży Miejskiej Kalisza.

Umundurowanie, o łącznej wartości 10.630 zł, kupione zostało ze środków za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, w ramach realizacji zadań z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2017 r.

Będzie ono na co dzień użytkowane przez Straż Miejską w Kaliszu podczas patroli rowerowych, które kontrolują punkty sprzedaży napojów alkoholowych, podejmują interwencje w związku z zakłócaniem porządku publicznego przez osoby nietrzeźwe oraz egzekwują zakaz spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych. BM

Patrycja Pera

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe