Powiat Ostrowski: Taekwondo z Raszkowa na obozie w Różance

  • 28.07.2017, 14:06
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Taekwondo z Raszkowa na obozie w Różance
5-cio osobowa ekipa reprezentująca Raszków - Jakub Jędrzejewski, Alan Krzak, Jakub Forycki, Mateusz Jaśniaczyk, Wiktor Przybył - wzięła udział w obozie sportowo-wypoczynkowym w Różance.
W obozie uczestniczyło blisko 100 sportowców z zaprzyjaźnionych klubów Taekwondo. Pobyt w Różance okazał się doskonałą okazją nie tylko do poprawy kondycji fizycznej, ale także do rekreacji, wypoczynku i świetnej zabawy. Zgodnie z tradycją obozu, uczestnicy podzieleni byli na grupy wiekowe prowadzone przez kilku instruktorów. W ramach kształtowania sportowego ducha rywalizacji dzieci wzięły udział w turnieju Taekwondo. Oprócz tego doskonale bawili się podczas zawodów: piłki nożnej, strzelaniu z paintball, strzelaniu z ASG, badmintona, ping-ponga, piłkarzyków czy turnieju biegowym. Obozowicze uczestniczyli także w ogólnorozwojowych zajęciach taekwondo, treningach technicznych i kondycyjnych. Byli także w Międzylesiu, parku linowym w Złotym Stoku czy w kopalni złota. - Nasze obozy dla dzieci są ogromną nauką samodzielności, trzeba odnaleźć się w nowym środowisku i otoczeniu. Uważam, że chłopcy poradzili sobie świetnie - mówi trenerka, Maja Staruch
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe