Powiat Kaliski: Ferie zimowe w "Słoneczku"

  • 14.02.2017, 10:58
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Ferie zimowe w "Słoneczku"
W okresie ferii zimowych w Świetlicy Środowiskowej "Słoneczko" odbywały się zajęcia otwarte dla dzieci w wieku szkolnym.
Uczestnicy aktywnie i ciekawie spędzali wolny czas. Powodzeniem cieszyły się zajęcia kulinarne podczas, których dzieci wypiekały domowe ciasto i muffinki oraz przygotowywały smaczną sałatkę. W ramach zajęć plastycznych wykonywane były eksperymenty z użyciem kleju, pianki do golenia, pasty do zębów oraz płynu do prania. Powstałe masy typu "sprytna plastelina" mają właściwości odstresowujące, które sprawiają wiele radości. Niestety podczas tegorocznych ferii nie było śniegu, ale mimo to wszyscy chętnie uczestniczyli we wspólnych spacerach. Dużą atrakcją był wyjazd do kina Helios na bajkę pt. "Balerina", która opowiada z jakim uporem należy dążyć do realizacji własnych marzeń. Dzieci codziennie otrzymywały posiłek sfinansowany w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2017 na terenie gminy Opatówek.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe