Powiat Kaliski: VIII Rodzinny Rajd Rowerowy „Niedziela na dwóch kółkach”

  • 25.07.2017, 09:52
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: VIII Rodzinny Rajd Rowerowy „Niedziela na dwóch kółkach” UGiM Stawiszyn
W niedzielę 23 lipca 2017 r. o godz. 9.30 rozpoczął się VIII Rodzinny Rajd Rowerowy „Niedziela na dwóch kółkach”. W rajdzie wzięło udział ponad 100 uczestników, w tym między innymi Klub Turystyki Kolarskiej ”Cyklista” Kalisz, pod przewodnictwem Pana Jacka Szczepańskiego oraz „Grupa Rowerowa G7”.

Oficjalnego rozpoczęcia VIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego w imieniu Pani Burmistrz Justyny Urbaniak dokonał Zastępca Burmistrza Stawiszyna Grzegorz Kaczmarek. Fani jednośladów do pokonania mieli ponad 40 kilometrową trasę, a zachętą do pokonania tego dystansu były bez wątpienia malownicze krajobrazy oraz liczne atrakcje. Jednym z pierwszych dłuższych przystanków po drodze była miejscowość Tursko. Wszyscy uczestnicy rajdu wzięli udział w niedzielnej mszy świętej w Sanktuarium Maryjnym w Tursku. Proboszcz Parafii w Tursku ks. kan. Paweł Kubiak, opowiedział historię związaną z obrazem Matki Bożej.

Kolejną atrakcją czekającą dla rowerzystów była wizyta w Gołuchowskim Ośrodku Turystyki i Sportu, tam fani jednośladów zjedli obiad, następnie udali się na odpoczynek na pobliską plażę.

Na zakończenie wszyscy rowerzyści otrzymali okolicznościowe dyplomy.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe