Powiat Kaliski: Taneczny Piknik w Strzałkowie

  • 20.07.2017, 11:00
  • Ryszard Binczak
Powiat Kaliski: Taneczny Piknik w Strzałkowie
Przy Wiejskim Centrum Kulturalno-Sportowym w Strzałkowie odbył się Piknik Rodzinny „Bawmy się i tańczmy”. Piknik zorganizowany był przez członków Stowarzyszenia „Aktywni Rodzice”, a sfinansowany został ze środków gminy Lisków.
Piknik rozpoczęła Agnieszka Łakomicka następującymi słowami: ,,Uwaga, uwaga panie, panowie niech każdy się dowie, że piknik rozpoczynamy w Strzałkowie. Zatem wszystkich serdecznie witamy i gorąco pozdrawiamy, zacnych gości tutaj mamy trochę ich powymieniamy: panią wójt, która nas sponsoruje i dlatego jej dziękuję niech nam nigdy nie choruje, panią dyrektor od naszych dzieci, którym w szkole czas spoko leci, księdza proboszcza który na mszy nas pobłogosławił żeby na pikniku każdy się dobrze bawił, naszych sołtysów i radnych żeby tak budżet uchwalili, żebyśmy się z tego wszyscy cieszyli a naszego prezesa straży witam, nie raz a dwa razy. Sąsiadujące stowarzyszenia i wioski niech każdy będzie dziś beztroski, całą naszą wioskę witam i o zdrowie was zapytam, byśmy wszyscy byli radzi didżej Krzysztof nas poprowadzi. Dziś internet wyłączamy do zabawy zapraszamy zapraszamy, do naszej stołówki nie zabraknie tam grochówki i kiełbaski no i ciasta nie zabraknie nam i basta. I już kończąc te wywody, żeby nie lać dłużej wody bardzo proszę moi mili byście dobrze się bawili”. Następnie głos zabrali wójt gminy Lisków Maria Krawiec oraz wiceprzewodniczący Rady Gminy Lisków Stanisław Bukowiecki. W trakcie festynu wszyscy uczestnicy mogli częstować się kiełbasą i kaszanką z grilla, grochówką, ciastem oraz napojami ciepłymi i zimnymi. Przygotowany został również stół wiejski. „Bawmy się i tańczmy” to myśl przewodnia tego spotkania, dlatego odbyły się także różne konkursy taneczne, w których udział wzięli zaproszeni goście oraz mieszkańcy starsi i młodsi. Każdy z uczestników zabaw otrzymał słodki upominek.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe