Ostrów: Bogusław Morka na Dzień Kobiet. Bilety za darmo w OCK

  • 13.02.2017, 18:29
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Bogusław Morka na Dzień Kobiet. Bilety za darmo w OCK
Podobnie jak przed rokiem z okazji Dnia Kobiet prezydent Ostrowa Wielkopolskiego zaprasza mieszkanki naszego miasta na koncert.
W tym roku dla pań wystąpi tenor Bogusław Morka, uważany jest przez znawców za najlepszego tenora śpiewającego w tradycji włoskiego bel canta. Obdarzony niezwykle pięknym głosem o wyjątkowo ciepłej, aksamitnej barwie i szlachetnym, pełnym blasku brzmieniu artysta wystąpi w Ostrowie Wielkopolskim w koncercie "Bez dwóch zdań - panowie dla pań, czyli basem, barytonem i tenorem". W programie można będzie usłyszeć utwory takie jak „Man of La Mancha”, „Południowy Pacyfik”, „Skrzypek na dachu”, „Gdybym był bogaczem”, „Wróć do mnie moja mała”, „Artystki z Variette”, „Ten zegar stary”, „Powrót romansu”, „Mamma”, „Do ciebie mamo”, „Sony boy”, „Graj piękny cyganie” i wiele innych. Koncerty z okazji Dnia Kobiet odbędą się we wtorek, 7 marca, o godz. 17.00 i 19.30 w Ostrowskim Centrum Kultury. Bezpłatne zaproszenia będą dostępne w kasie OCK od 20 lutego br. Ze względu na ograniczoną ilość zaproszeń, jedna osoba może otrzymać maksymalnie 4 sztuki.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe