Powiat Ostrowski: Sportowy trawnik

  • 17.07.2017, 12:17
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Sportowy trawnik
Zautomatyzowany system nawadniania murawy boiska zainstalowano na obiekcie "Baryczy" w Jankowie Przygodzkim. Inwestycję wsparła gmina na wniosek działaczy klubu i mieszkańców, w ramach tzw. inicjatywy lokalnej.
- Potrzeba jeszcze trochę czasu, aby trawa w pełni się zregenerowała, ale dokładamy wszelkich starań, aby boisko było przygotowane do treningów oraz rozgrywek - mówi prezes "Baryczy", Przemysław Bluz. Dodaje, że obiekt wykorzystywany jest od wiosny do jesieni, zarówno przez Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim, klub, jak i mieszkańców, którzy chętnie korzystają zarówno z boiska piłkarskiego, jak i plażowego oraz wiaty rekreacyjnej. System jest w pełni zautomatyzowany i pozwala na nawodnienie całej płyty boiska w określonych czasach i warunkach. Kosztował prawie 25 tys. zł. Wkład własny inicjatorów przedsięwzięcia (ich materiały i robociznę) gmina wyliczyła na ponad 6 tys. zł. Tomasz Wojtasik Fot. Przemysław Bluz
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe