Ostrów: Nie czuję się winna - mówi radna Waliszewska

  • 17.07.2017, 12:06
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Nie czuję się winna - mówi radna Waliszewska
Radna Magdalena Waliszewska zawiesiła swoje członkostwo Klubie Radnych „Przyjazny Ostrów”. Jest to podyktowane faktem, iż prokuratura postawiła jej zarzuty przywłaszczenie 24.200 zł, za co grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Radna Magdalena Waliszewska wydała oświadczenie, które publikujemy w całości. ,,Informuję, że z dniem 14 lipca 2017 roku zawiesiłam swoje członkostwo w Klubie Radnych „Przyjazny Ostrów”. O mojej decyzji poinformowałam przewodniczącego klubu. Decyzję tę podjęłam w związku z postawionymi mi przez prokuraturę zarzutami oraz negatywną kampanią medialną, która temu towarzyszy. Mimo gwarantowanego Konstytucją RP domniemania niewinności, są osoby oraz media, które już w tej chwili publicznie wydały na mnie wyrok. W niewybredny sposób wkroczono również w moje życie prywatne i naruszono spokój mojej rodziny. Oświadczam, iż nie czuję się winna postawionych mi zarzutów i wierzę, że sprawa zakończy się dla mnie pozytywnie. Jednak do czasu jej rozstrzygnięcia nie chcę, aby towarzysząca temu negatywna kampania medialna, rzutowała na wizerunek radnych oraz decyzje podejmowane przez Klub Radnych „Przyjazny Ostrów”''.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe