Kalisz: Półmetek półkolonii Puls Miasta

  • 17.07.2017, 10:16
  • Patrycja Pera
Kalisz: Półmetek półkolonii Puls Miasta Teatr Kalisz
W Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego od tygodnia trwają półkolonie „Puls miasta” w ramach programu Lato w teatrze. W środę 19 lipca Teatr zaprosi na finałowy pokaz, który odbędzie się na Scenie Letniej Teatru dwukrotnie – o 14.30 i 18.00

Do tej pory młodzież wzięła udział w warsztatach wokalno-aktorskich, tworzyła street art na specjalnej konstrukcji, budowała samodzielnie instrumenty muzyczne i przeprowadzała eksperymenty dźwiękowe w przestrzeni miejskiej.  W ten sposób szukali wspólnego mianownika dla dźwiękowej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Kalisza.

Już w środę, 19 lipca odbędzie się finałowy pokaz Puls miasta na Scenie Letniej Teatru (plac na tyłach głównego gmachu). Uczestnicy półkolonii zaprezentują efekt swojej dwutygodniowej pracy. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Partnerami projektu Puls miasta jest Stowarzyszenie Multi.Art oraz Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu. Program Lato w teatrze realizowane przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Projekt Puls miasta jest dofinansowany ze środków Miasta Kalisz.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe