Ostrów: Zostań gwiazdą serialu "Dlaczego Ja" lub "Pamiętniki z wakacji"!

  • 13.07.2017, 10:28
  • Patrycja Pera
Ostrów: Zostań gwiazdą serialu "Dlaczego Ja" lub "Pamiętniki z wakacji"! pixabay
Firma"TAKO MEDIA" to producent znanych seriali m.in Na ratunek 112, "Pamiętniki z wakacji", „Dlaczego Ja”, "Detektywi w akcji" czy najnowszy Rewir AXN . Poraz kolejny organizuje casting w Ostrowie Wielkopolskim.

Jeżeli chcesz spróbowac swoich sił w aktorstwie i zobaczyć kulisy powstawania seriali, albo chcesz przeżyć ciekawą przygodę, gdzie dodatkowo można zarobić trochę pieniędzy, to przyjdź na bezplatny casting, który odbędzie się w piątek, 21 lipca w Hotelu Polonia na ulicy Rynek 34. 
Nie ważny jest twój wiek, ani doświadczenie, liczy się tylko chęć. Do wzięcia udziału w castingu zaproszeni są wszyscy amatorzy, którzy nie brali udziału w żadnym z castingów przez ostatnie 2 lata.  
STRONA WYDARZENIA

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe