Kalisz: Castorama ma 20 lat!

  • 10.07.2017, 09:21
  • Patrycja Pera
Kalisz:  Castorama ma 20 lat! Katarzyna Ciupek
W niedziele na Głównym Rynku, kaliszanie mogli skorzystać z podpowiedzi fachowców w jaki sposób ulepszać swoje mieszkania, domy i ogrody. Kalisz jest jednym z dziesięciu miast, w których Castorama świętowała 20-lecie istnienia.

Podczas imprezy w centrum miasta, pojawili się youtuberzy znani z "5 sposobów na...". Przy Ratuszu stanęła ciężarówka Castoramy. W jej składanej naczepie kaliszanie mogli obejrzeć pokazowy salon, kuchnię, dwie łazienki oraz niewielki przedpokój o łącznej powierzchni 75 m². Były warsztaty, koncerty i konkursy.  Można było skorzystać ze strefy porad, strefy relaksu i atrakcji dla dzieci.
Rozstrzygnięto również projekt społeczny pod hasłem „Razem Damy Radę”, na który można było głosować do 26 czerwca.  Kaliszanie wybrali jedną spośród trzech inicjatyw, którą sfinansuje i zrealizuje ekipa z Castoramy. 


- Pod uwagę zostało wziętych blisko 10 tys. głosów oddanych w internecie oraz na terenie naszego sklepu. – mówił Remigiusz Azarko, dyrektor kaliskiej Castoramy.
Najwięcej głosów oddano na projekt remontu  budynku Kaliskiego Towarzystwa Wioślarskiego, w którym odnowią szatnie, łazienki zawodnicze i klatkę schodową. 
- Dziękuję, że również poprzez tak popularną dziś partycypację społeczną Castorama świętuje swoje 20-lecie. Kaliszanie wybrali projekt związany z Kaliskim Towarzystwem Wioślarskim, utytułowanym klubem z tradycjami. Serdecznie gratuluję! – mówił Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza.
Rewitalizacja skweru zieleni na os. Dobrzec oraz strefa  komfortu w Centrum Kultury i Sztuki uplasowały się kolejno na drugim i trzecim miejscu. 
 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe