Kalisz: Półkolonie w MDK

  • 05.07.2017, 11:07
  • Patrycja Pera
Kalisz: Półkolonie w MDK MDK Kalisz
W Młodzieżowym Domu Kultury z początkiem wakacji rozpoczęły się półkolonie dla dzieci. 36-osobowa grupa będzie się spotykać codziennie przez dwa tygodnie.

W programie zaplanowano wiele atrakcji, które będą realizowane bez względu na pogodę.
- W poniedziałek zaczęliśmy od integracji i poznawania terenu. Tradycyjnie odwiedziliśmy także Komendę Straży Miejskiej, by dzieciaki od człowieka w "mundurze" usłyszały, jak bezpiecznie spędzić wolny czas w mieście i nad wodą – mówi Beata Paszak, dyrektor MDK.


Podczas zajęć plastycznych powstały projekty znaczka "Świat oczami młodych" na konkurs Poczty Polskiej. Dzieci zwiedziły wieżę ratuszową, podziwiając panoramę Kalisza. Zapoznały się również z historiami kaliskich sportowców, oglądając wystawę w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej.
Pod opieką nauczycieli MDK uczestnicy kolonii jeżdżą na wycieczki, zwiedzają, bawią się na świeżym powietrzu, a także biorą udział w zajęciach plastycznych, tanecznych, wokalnych i szkutniczych pod okiem mistrzów. KC
 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe