Kalisz: Uwięziony koziołek sarny

  • 05.07.2017, 10:20
  • Patrycja Pera
Kalisz: Uwięziony koziołek sarny kpt. Wojciech Mikucki, JRG nr 1 w Kaliszu
Kilka minut po północy do SKKM PSP w Kaliszu wpłynęło zgłoszenie, że na Moście Warszawskim w Kaliszu uwięziona jest sarna.

 W sobotę, 1 lipca  strażacy z Komendy Miejskiej PSP otrzymali informację, że na Moście Warszawskim zaklinowała się sarna. Dyżurny wysłał na miejsce jeden zastęp. 

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że pomiędzy rurkami barierki zaklinował się młody koziołek sarny. - relacjonuje  kpt. Wojciech Mikucki, JRG nr 1 w Kaliszu - Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego  rozpieraka odgięli rurki powiększając tym samym przestrzeń, w której uwięzione było zwierzę.  Po tych czynnościach jeleń wydostał się przez utworzoną w barierce szczelinę i oddalił się w pobliskie tereny zielone.

Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe