Powiat Kaliski: Międzynarodowy Wyścig Kolarski Expo 2022

  • 04.07.2017, 12:30 (aktualizacja 04.07.2017, 12:36)
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Międzynarodowy Wyścig Kolarski Expo 2022 brzeziny.pl
W Brzezinach, 2 lipca ulicami miasta przejechał Międzynarodowy Wyścig Kolarski Expo 2022 na trasie Warszawa - Łódź.

Kolarze wystartowali w południe 2 lipca z Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie i musieli pokonać prawie 200 km do mety znajdującej się na stadionie Klubu Sportowego "Społem" przy ulicy Północnej. Podczas rywalizacji na trasie Warszawa-Łódź peleton przejechał przez kilkanaście gmin, których mieszkańcy mogli gorąco dopingować zmagania znakomitych kolarzy. Atrakcją były cztery lotne premie zlokalizowane w Łowiczu, Strykowie, Brzezinach i Rzgowie.
Wyścig wygrał Andris Vosekalns z grupy LATVIAN National Team, który na lotnym finiszu umiejscowionym przy Muzeum Regionalnym również zajął pierwszą lokatę z czasem 5 godzin 1 minuty i 28 sekund

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe