Kalisz: SPOŁEM ma już 110 lat!

  • 04.07.2017, 12:21
  • Patrycja Pera
Kalisz: SPOŁEM ma już 110 lat! Andrzej Kurzyński/ PSS „Społem”
Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Kaliszu świętowała jubileusz. W tym roku mija 110 lat. Wręczono odznaki "Zasłużony dla Społem".

W 1907 roku, w czasie zaborów w Kaliszu powstał sklep  pod szyldem Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich „Ognisko”. W tym roku spółdzielnia świętuje już 110-ty raz.
Podczas uroczystości wręczono odnzaki "Zasłużony dla Społem" przyznane przez Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Spożywców "Społem" w Warszawie, dyplomy uznania, przyznane pracownikom przez Zarząd Społem w Kaliszu, a także wyróżnienie za szczególną aktywność sportową.
W  uroczystości  uczestniczyli przedstawiciele PSS „Społem” oraz zaproszeni goście, w tym przedstawiciele władz miasta oraz firm współpracujących ze spółdzielnią. Swoją obecnością zaszczycił  również radny Tomasz Grochowski, przewodniczący Komisji Rozwoju, Mienia Miasta i Integracji Europejskiej Rady Miejskiej Kalisza.
 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe