Ostrów: Uniwesystet Trzeciego Wieku w Warszawie[WIDEO]

  • 03.07.2017, 14:09 (aktualizacja 03.07.2017, 19:28)
  • Patrycja Pera
Ostrów: Uniwesystet Trzeciego Wieku w Warszawie[WIDEO]
Grupa ponad czterdziestu seniorów wzięła udział w bezpłatnej wycieczce do Warszawy. Wyjazd był pierwszą odsłoną niespodzianki przygotowanej dla słuchaczy Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z okazji jubileuszu 10 – lecia.

We wtorek, 27. czerwca , odbyła się wycieczka słuchaczy Ostrowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Organizacja wycieczki była możliwa dzięki współpracy  senatora Łukasza Mikołajczyka z wiceburmistrzem Margonina, Łukaszem Malczewskim oraz Stowarzyszeniem Razem dla Studziec i Adolfowa. Podczas pobytu w stolicy seniorzy odwiedzili Muzeum Narodowe oraz Centrum Nauki Kopernik. Niezwykle miłe było spotkanie przy ulicy Wiejskiej w budynku polskiego parlamentu. Senator oprowadził uczestników wyjazdu po Sejmie i Senacie oraz opowiedział im o pracy parlamentarnej. W czasie wizyty w stolicy nie zabrakło spaceru po Krakowskim Przedmieściu i Placu Zamkowym. 
 

 

Patrycja Pera

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe