Ostrów: Docenieni ,,Kulturalką''

  • 29.06.2017, 12:34
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Docenieni ,,Kulturalką''
Po raz drugi w Młodzieżowym Domu Kultury zostały przyznane nagrody dla wyróżniających się uczestników zajęć. „Kulturalkę” otrzymało blisko 80 osób.
„Kulturalki” – nagrody dyrektora MDK – zostały przyznane po raz drugi. – Tą nagrodą chcemy wyróżnić uczestników zajęć za szczególne osiągnięcia w różnych dziedzinach, za udział w konkursach i wysokie w nich noty, ale również za to, że np. ktoś angażuje się w działania grupy i MDK czy wyróżnia się na zajęciach aktywnością – mówi dyrektorka MDK, Anna Drobniewska. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się na scenie widowiskowej MDK. „Kulturalki” powędrowały do 76 osób – do dzieci i młodzieży, ale także i do dorosłych, m.in. rodziców uczestników zajęć, którzy wyjątkowo angażują się w działalność danej grupy, do przyjaciół MDK, wśród których wyróżniono m.in. starostę Pawła Rajskiego i prezydent Ostrowa Beatę Klimek. Podczas uroczystości na scenie MDK zaprezentowało się wielu z tych, którzy tego dnia odbierali wyróżnienia, m.in. wokalistki ze Studia Wokalnego Art-Musica, tancerze z grup tańca towarzyskiego czy współczesnego, baletnice oraz działający w MDK zespół Teren Prywatny.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe