Kalisz: Wakacje z kulturą i na sportowo

  • 29.06.2017, 10:07
  • Patrycja Pera
Kalisz: Wakacje z kulturą i na sportowo um kalisz
Na Główny Rynek wraca muzyka i film. Wakacje w Kaliszu to czas imprez kulturalnych i sportowych.

Piątkowe koncerty zaprezentują nurt muzyki rozrywkowej, powiązanej z folkiem, ale i podróż przez kontynenty. W soboty odbędą się seanse filmowe.

- Chcielibyśmy zaprosić na cały cykl imprez, który nazwaliśmy „Wakacje z kulturą i na sportowo”. Są to imprezy organizowane nie tylko przez miasto, ale również przez inne podmioty, organizacje, czy stowarzyszenia - mówił Artur Kijewski, wiceprezydent Kalisza.

Już w pierwszy lipcowy weekend odbędzie się X zlot Motocyklowy z paradą i koncertem na Głównym Rynku, festyn na Rajskiej Polanie, a także mistrzostwa STRONGMAN.

Jedno z większych wydarzeń sierpniowych to uroczystości związane z obchodami 100. rocznicy internowania żołnierzy Legionów Józefa Piłsudskiego, które odbędą się na terenie Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej. Odbędzie się również 4. Turniej Piłki Ręcznej z udziałem drużyn zagranicznych oraz koncert "Letnia Scena Eski", na którym zaśpiewają [email protected]ól, JAMAL, Sound'n'Grace, MARGARET.
W ostatni wakacyjny weekend odbędzie się Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Czaszki 2017, który jest finansowany z Budżetu Obywatelskiego. Gwiazdami dwóch wieczorów we wrześniu to ROCKOHOLIK – Mikołaj Krawczyk i CZARNO-CZARNI, którzy wystąpią w Parku Przyjaźni.


W załączniku pełne informacje na temat planowych wydarzeń!

Patrycja Pera

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe